Paweł Piwowarczyk

Paweł Piwowarczyk

Nazywam się Paweł Piwowarczyk, pochodzę z Ostrowca Świętokrzyskiego, a w Warszawie mieszkam od początku studiów, od 2011 roku. 

Pod koniec studiów przeprowadziłem na Ursynów, gdzie zadomowiłem się na dobre. 

Dotychczas byłem dość bierny i nie interesowałem się polityką. Jednak duże kontrowersje dotyczące MPZP i skandaliczne decyzje niektórych radnych skłoniły mnie do działania. Chcę reprezentować prawdziwe zdanie mieszkańców mojej okolicy i decydować zgodnie z ich wolą.

Moje propozycje to wdrażanie mikroplanów do MPZP celem zabezpieczenia okolic przed nieadekwatnymi inwestycjami. W związku z rychłą utratą kina w naszej dzielnicy, chciałbym możliwe jak najbardziej rozwijać lokalną ofertę kulturalną. Zależy mi też na rozwoju obecnych dróg dla rowerów i tworzenie wygodnych połączeń między fragmentami dzielnicy oraz wytworzenia ciągłości między trasami, szczególnie przy Rodowicza “Anody”, al KEN i ul Puławskiej.

Prywatnie jestem lekarzem neonatologiem, świeżo po ukończeniu specjalizacji. W mojej pracy wielokrotnie muszę podejmować szybkie, odpowiedzialne, często też trudne decyzje, co sprawa, że mimo braku doświadczenia i obycia politycznego, czuję się dobrze przygotowany do pracy radnego.

  •