Wybory do Parlamentu Europejskiego 2024

KANDYDATKI I KANDYDACI DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO

Okręg 4: część województwa mazowieckiego:

  • #m. st. Warszawa,

  • #zagranica i statki,

  • #powiaty:

    • grodziski,

    • legionowski,

    • nowodworski,

    • otwocki,

    • piaseczyński,

    • pruszkowski,

    • warszawski zachodni,

    • wołomiński.

Robert BIEDROŃ

Okręg 1: województwo pomorskie

Katarzyna
UEBERHAN

MIEJSCE 1

Marek
RUTKA

MIEJSCE 2

Karolina
HASKA

MIEJSCE 3

Szymon
LEPPER

MIEJSCE 4

Marzena
KUTWA

MIEJSCE 5

Bartosz
MARKOWSKI

MIEJSCE 6

Emanuela
BARTOSZKIEWICZ

MIEJSCE 7

Tymoteusz
KONKOL

MIEJSCE 8

Mateusz
ISKRZYŃSKI

MIEJSCE 9

Marzena
ZAWISZA

MIEJSCE 10

Okręg 2: województwo kujawsko‑pomorskie

Piotr
KOWAL

MIEJSCE 1

Anna
MACKIEWICZ

MIEJSCE 2

Mateusz
ORZECHOWSKI

MIEJSCE 3

Tatiana
URBAN

MIEJSCE 4

Włodzimierz
FIGAS

MIEJSCE 5

Alicja
WOJTYNA ‑JODKO

MIEJSCE 6

Waldemar
LIPIŃSKI

MIEJSCE 7

Natalia
PIETRZAK

MIEJSCE 8

Anna
BEDNARCZYK

MIEJSCE 9

Marek
JOPP

MIEJSCE 10

Okręg 3: województwa podlaskie i warmińsko‑mazurskie

Bożena
PRZYŁUSKA

MIEJSCE 1

Edyta
KONDZIOR

MIEJSCE 2

Urszula
WIADROWSKA

MIEJSCE 3

Andrzej
ALEKSIEJCZUK

MIEJSCE 4

Tomasz
MAŃCZUK

MIEJSCE 5

Marta
MROCZKOWSKA

MIEJSCE 6

Beata
DALKOWSKA

MIEJSCE 7

Ireneusz
DZIENISIEWICZ

MIEJSCE 8

Tomasz
KRUTUL

MIEJSCE 9

Marcin
KULASEK

MIEJSCE 10

Okręg 5: część województwa mazowieckiego:

  • #powiaty:

    • białobrzeski,

    • ciechanowski,

    • garwoliński,

    • gostyniński,

    • grójecki,

    • kozienicki,

    • lipski,

    • łosicki,

    • makowski,

    • miński,

    • mławski,

    • ostrołęcki,

    • ostrowski,

    • płocki,

    • płoński,

    • przasnyski,

    • przysuski,

    • pułtuski,

    • radomski,

    • siedlecki,

    • sierpecki,

    • sochaczewski,

    • sokołowski,

    • szydłowiecki,

    • węgrowski,

    • wyszkowski,

    • zwoleński,

    • żuromiński,

    • żyrardowski,

  • #miasta na prawach powiatu:

    • Ostrołęka,

    • Płock,

    • Radom,

    • Siedlce.

Anna Maria
ŻUKOWSKA

MIEJSCE 1

Patryk
FAJDEK

MIEJSCE 2

Maria Magdalena
PARZYCHOWSKA ‑KURPIEWSKA

MIEJSCE 3

Marek
KIWIT

MIEJSCE 4

Ilona
IWANIAK

MIEJSCE 5

Szymon
WYROSTEK

MIEJSCE 6

Robert
MACIEJEWSKI

MIEJSCE 7

Małgorzata
LINOWSKA

MIEJSCE 8

Maciej
DRABIO

MIEJSCE 9

Justyna
GARBARCZYK

MIEJSCE 10

Okręg 6: województwo łódzkie

Marek
BELKA

MIEJSCE 1

Paulina
MATYSIAK

MIEJSCE 2

Iwona
KAŹMIERSKA ‑MAŁYSKA

MIEJSCE 3

Oskar
KULIŃSKI

MIEJSCE 4

Agnieszka
LUKSZTEJDT

MIEJSCE 5

Zbigniew
KRASIŃSKI

MIEJSCE 6

Małgorzata
POWĄZKA

MIEJSCE 7

Mateusz
OSIECKI

MIEJSCE 8

Agnieszka
SMORĘDA

MIEJSCE 9

Mateusz
PIETRAS

MIEJSCE 10

Okręg 7: województwo wielkopolskie

Joanna
SCHEURING ‑WIELGUS

MIEJSCE 1

Dawid
MURAWA

MIEJSCE 2

Konrad
NOWACKI

MIEJSCE 3

Beata
URBAŃSKA

MIEJSCE 4

Andrzej
GÓRSKI

MIEJSCE 5

Agnieszka
GRZECHOWIAK

MIEJSCE 6

Tomasz
KUSIOR

MIEJSCE 7

Michał
SKORUPKA

MIEJSCE 8

Paulina
KORŻENKO

MIEJSCE 9

Kazimierz
FLAK

MIEJSCE 10

Okręg 8: województwo lubelskie

Agata
FISZ

MIEJSCE 1

Jacek
CZERNIAK

MIEJSCE 2

Agnieszka
MARCINKOWSKA ‑KOZAK

MIEJSCE 3

Magdalena
CIECHAŃSKA

MIEJSCE 4

Waldemar
KOWALCZYK

MIEJSCE 5

Jarosław
LIPIEC

MIEJSCE 6

Elżbieta
SOKOŁOWSKA

MIEJSCE 7

Sylwia
ROMAŃSKA ‑WĘZIK

MIEJSCE 8

Monika
WAC

MIEJSCE 9

Stanisław
MAZUR

MIEJSCE 10

Okręg 9: województwo podkarpackie

Wiktoria
BARAŃSKA

MIEJSCE 1

Grzegorz
BUDZIK

MIEJSCE 2

Agnieszka
CHMIEL

MIEJSCE 3

Jakub
SKIBA

MIEJSCE 4

Monika
KUREK

MIEJSCE 5

Wiesław
WOŚ

MIEJSCE 6

Magdalena
SZCZEPAŃSKA

MIEJSCE 7

Przemysław
RÓG

MIEJSCE 8

Iwona
URBAN

MIEJSCE 9

Gabriel
ZAJDEL

MIEJSCE 10

Okręg 10: województwa małopolskie i świętokrzyskie

Andrzej
SZEJNA

MIEJSCE 1

Dorota
KOLARSKA

MIEJSCE 2

Joanna
LIPIŃSKA ‑PIEKARSKA

MIEJSCE 3

Dominik
ŻAK

MIEJSCE 4

Alina
ANIOŁ

MIEJSCE 5

Paweł
KOBIELUSZ

MIEJSCE 6

Joanna
HAŃDEREK

MIEJSCE 7

Robert
KUKLA

MIEJSCE 8

Daniel
TUCHOWSKI

MIEJSCE 9

Magdalena
DROPEK

MIEJSCE 10

Okręg 11: województwo śląskie

Maciej
KONIECZNY

MIEJSCE 1

Wanda
NOWICKA

MIEJSCE 2

Monika
SIKORA

MIEJSCE 3

Tomasz
NIEDZIELA

MIEJSCE 4

Ewa
SUROWIEC

MIEJSCE 5

Grzegorz
SIKORSKI

MIEJSCE 6

Grażyna
GRAŚ

MIEJSCE 7

Piotr
URBAŃCZYK

MIEJSCE 8

Marek
NIEDBAŁ

MIEJSCE 9

Magdalena
MADZIA

MIEJSCE 10

Okręg 12: Województwa dolnośląskie i opolskie

Krzysztof
ŚMISZEK

MIEJSCE 1

Anna Maria
KOŁODZIEJ

MIEJSCE 2

Marta
STOŻEK

MIEJSCE 3

Małgorzata
SEKUŁA ‑SZMAJDZIŃSKA

MIEJSCE 4

Paweł
KAMPA

MIEJSCE 5

Beata
MOSKAL ‑SŁANIEWSKA

MIEJSCE 6

Robert
MAŚLAK

MIEJSCE 7

Dorota
PAWNUK

MIEJSCE 8

Katarzyna
LUBINIECKA ‑RÓŻYŁO

MIEJSCE 9

Arkadiusz
SIKORA

MIEJSCE 10

Okręg 13: Województwa lubuskie i zachodniopomorskie

Włodzimierz
CIMOSZEWICZ

MIEJSCE 1

Anita
KUCHARSKA ‑DZIEDZIC

MIEJSCE 2

Sandra
KIELNIK ‑KAŁUŻNA

MIEJSCE 3

Tadeusz
JĘDRZEJCZAK

MIEJSCE 4

Izabela
KOWALCZYK

MIEJSCE 5

Tomasz
KRÓLIKOWSKI

MIEJSCE 6

Aleksandra
SOBCZAK

MIEJSCE 7

Natalia
HAJEWSKA

MIEJSCE 8

Maria
JAWORSKA

MIEJSCE 9

Bartosz
BASZCZYŃSKI

MIEJSCE 10