pawel-madera

Paweł Madera

Jestem wieloletnim mieszkańcem Dzielnicy Śródmieście, doskonale zdaję sobie sprawę z problemów jakie trawią naszą dzielnicę.

Ponadto przez wiele lat pracowałem w Urzędach Dzielnic m.st Warszawy, więc wiem jak urzędy powinny współpracować z mieszkańcami i na rzecz mieszkańców oraz gdzie występują problemy w komunikacji z mieszkańcami.

Mieszkając praktycznie w samym sercu Warszawy chciałabym zająć się poprawą bezpieczeństwa w naszej dzielnicy zapewniając lepsze oświetlenie ulic i parków oraz zwiększenie liczby patroli policji i straży miejskiej.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak ważna jest to sprawa.

Zdaję sobie sprawę, podobnie jak wielu z Państwa jak trudno w Śródmieściu o miejsca parkingowe. Reprezentując Państwa w Radzie Dzielnicy będę starał się zapewnić równowagę pomiędzy potrzebami cyklistów a kierowców.

Jako rodzic dziecka w wieku szkolnym chciałabym zając się promowaniem aktywnego i zdrowego trybu życia u najmłodszych lat. Obserwowałem jak w wielu dzielnicach udała się współpraca przy wsparciu urzędu, Rad Rodziców w szkołach z fundacjami promującymi ruch i zdrowie. Jestem przekonany, że tego samego możemy dokonać dla naszych dzieci.

Liczę na Państwa głosy w nadchodzących wyborach.

Mam nadzieję, że razem uda nam się to osiągnąć.