kacper-materna

Kacper Materna

Kim jestem? Studentem politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Aktualnie przygotowuję się do obrony pracy badającej populizm. Podczas studiów zacząłem pracę w Sejmie. W pracy zawodowej zajmuję się głównie tematami powiązanymi z przeciwdziałaniem przemocy domowej, edukacją, społeczeństwem obywatelskim i ochroną środowiska.

Czego chcę? Zielonego, spokojnego Mokotowa dostępnego dla każdego, nie pozwolę na wycinki drzew, będę sprzeciwiał się patodeweloperce, niszczeniu miejsc takich jak bazarek przy ul. Gotarda. Czas zastąpić kładki naziemne przejściami dla pieszych z sygnalizacją.  Zdrowie, spokój i bezpieczeństwo:

Wsparcie mokotowskiego centrum zdrowia psychicznego i rozszerzenia świadomości na temat możliwości zapobiegania i zwalczania przemocy domowej i jej skutków.

Jak to zrobię? Wprowadzę do etapu konsultacji planu zagospodarowania przestrzennego analizę skutków społecznych podjętych decyzji. `

Złożę projekty pozwalające na skrócenie kolejek do psychologa i psychiatry dla dzieci i dorosłych na Mokotowie.

Wprowadzę pod obrady poprawki do dzielnicowego planu przestrzennego pozwalające na dosadzenie ponad 2137 drzew!

Przeprowadzę akcję informacyjną o zapobieganiu przemocy, podejmę współpracę z organizacjami antyprzemocowymi na poziomie dzielnicy. W kwestii kładek liczę na współpracę z Radą Miasta.  

Chcesz porozmawiać o Mokotowie? Napisz do mnie na instagramie lub na messengerze:
@kacper.materna