Jolanta Barbara Peciak

Jolanta Barbara Peciak - nr 1 na liście nr 4 w okręgu nr 3 na Woli (Młynów)
Jolanta Barbara Peciak - nr 1 na liście nr 4 w okręgu nr 3 na Woli (Młynów)
Z Wolą jestem związana od urodzenia. Tutaj chodziłam do Szkoły Podstawowej przy ul. Grenady 16, a potem do nieistniejącego już Liceum Ekonomicznego przy ul. Zawiszy 13.
 
Moje dzieci również chodziły do tej samej Szkoły Podstawowej co ja, przy ul. Grenady. Ukończyłam Wydział Inżynierii Środowiska na Politechnice Warszawskiej. Obecnie już trzecią kadencję pełnię funkcję ławnika w Sądzie Okręgowym w Warszawie.
 
Byłam kandydatką na posłankę do Sejmu w 2023 r. w Warszawie z listy KW Nowa Lewica. Od wielu lat zawodowo zajmuję się zarządzaniem nieruchomościami, więc bardzo dobrze wiem, jakie problemy trapią mieszkańców w tym segmencie.
 
Jestem otwarta, komunikatywna i potrafię słuchać i zrozumieć potrzeby innych osób, co jest niezwykle istotne dla roli radnego. Ponadto, posiadam doświadczenie w pracy na rzecz społeczności lokalnej i wiem, jakie są najważniejsze kwestie dla mieszkańców Woli. Uważam, że urzędy, urzędnicy i wybierani radni, zarówno do dzielnic jak i do m. st. Warszawy SĄ DLA MIESZKAŃCÓW, a nie na odwrót, i powinni pracować na ich rzecz.
 
Prywatnie interesuję się podróżami, fantastyką, mangą i anime, jak również lubię prace twórcze i różnego rodzaju prace techniczne. Kocham wszystkie zwierzęta bez względu na gatunek i rasę, i wielokrotnie pomagałam bezdomnym i zaniedbanym zwierzętom.
 
Proszę o Państwa głos 7 kwietnia.