Dawid Wiśniak

Cześć, jestem Dawid Wiśniak i startuję z Kabat z 5go miejsca do Rady Dzielnicy Ursynów.

Jako mieszkańcowi Kabat i dumnemu opiekunowi mojego szczeniaka Moli, szczególnie bliska jest mi idea stworzenia parków przyjaznych dla psów i ich właścicieli. Chcę, aby były to miejsca ogrodzone, zapewniające nam bezpieczne spędzanie czasu ze swoimi pupilami, jednocześnie nie zakłócając spokoju innych.

Zadbajmy też o własne bezpieczeństwo. Informacje dotyczące publicznych miejsc schronienia i schronów powinny być łatwo dostępne w przestrzeni publicznej – jako radny tego dopilnuję. Mam nadzieję, że nigdy nie będziemy musieli z nich korzystać, ale dostęp do takiej informacji zwiększy nasze bezpieczeństwo.

Tak jak Ty, lubię spędzać czas na Kabatach, gdzie – pomimo pięknej zieleni – brakuje przyjemnych miejsc na spotkania na świeżym powietrzu. Zwolnienie lokali gastronomicznych z opłat za ogródki pomoże stworzyć przyjazne miejsca spotkań dla nas wyszystkich. To drobna zmiana, która może znacząco poprawić jakość naszej wspólnej przestrzeni.

Zawód radcy prawnego wymaga ode mnie nie tylko wysokich kompetencji zawodowych, ale również szacunku do społeczeństwa, etycznego postępowania i gotowości do służenia dobru publicznemu, dlatego wierzę, że jestem dobrym kandydatem na radnego Dzielnicy Ursynów.